Česky Slovensky English Deutsch русский Polski

Činnost e-shopu HodinkyAlfex.cz byla ukončena! Navštivte naše další e-shopy s hodinkami Helveti.cz, HodinkyWenger.cz, HodinkyBoccia.cz a HodinkyTraser.cz.

Tritiový přívěšek (dárek)

Už nikdy nebudete po tmě zoufale hledat klíče. Teď je uvidíte na první pohled! Velký tritiový přívěsek (zelený) je ideální pro několik druhů použití: na klíče, ke stanu, na batoh, označení osob či lokalit, atd.

Je to skvělý odkaz na úžasné hodinky Traser, které tuto technologii používají. Připravte se na spoustu zvídavých dotazů, co to je a jak to funguje. A když dotyčnému rovnou ukážete i hodinky, tak už bude váš.

Přívěšek používá technologii osvětlení Trigalight, která byla dříve určená výhradně pro armádu. Bezpečnost schválil Státní úřad pro jadernou bezpečnost.

Tritiový přívěšek v hodnotě 500 Kč dáváme zdarma jako dárek k hodinkám nad 5000 Kč.

Pozn.: na výrobku je gravírování “Helveti.cz” (viz 7. a 8. fotka).

Použití přívěšku

  • Ideální na klíče od domu, auta, lodi, karavanu.
  • Zvýraznění batohu (zipu).
  • Označení zipu u stanu.
  • Neobvyklý a originální doplněk.

Technologie svitu: H3 (tritium)
Materiál: plast
Rozměr: 4 x 1 cm
Délka GTLS trubice: 22 x 1,5 mm
Uchycení: lankové šroubovací zavěšení
Logo: helveti.cz

Upozornění: Tritiová trubice je skleněná (uložená v plastovém průhledném pouzdře) a při prudkém nárazu může prasknout. Sami jsme přívěsky nosili několik let na klíčích a dostávaly tak spoustu otřesů a nárazů. Životnost ale není nekonečná a skleněná trubice může naprasknout a plyn uteče (není to nebezpečné, ale přívěsek ztrácí svit). Reklamace se na tento typ poškození nevztahují.

Objednávka Tritiový přívěšek zelená Cena: 500 Vybrat jako dárek
Skladem - 30.3. u vás

Komentáře / dotazy (0)

Vložit nový komentář / dotaz